freeline studio Beata Walczak

PORTFOLIO
WYBRANE PRACE

W projektach staram się osiągnąć elegancką prostotę i perfekcyjne wykonanie. Robię to z pasją popartą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Z szacunkiem traktuję potrzeby i upodobania Klientów. Oto wybrane moje prace:

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

„Zadaniem projektanta jest sprawienie, aby rzeczy były zrozumiałe, użyteczne, dostępne, przyjemne… ważne.”
~ Paula Scher

Projekty NA EKRAN

PROJEKTY NA POTRZEBY SOCIAL MEDIA

KLIENCI O MNIE

Pani Beata Walczak, działająca w imieniu firmy Freeline Studio, współpracuje z Instytutem Muzyki i Tańca od 2018 roku. Jej obszar działania skupiał się do tej pory na projektowaniu graficznym strony internetowej projektu Polska Kronika Tańca. Praca nad stroną internetową, a tym bardziej strony, która skupia się na zagadnieniach związanych z dwoma iści humanistycznymi dyscyplinami, tj. historią i tańcem, nie należy do najłatwiejszych. Mimo wysokiego poziomu abstrakcyjności dzięki wrodzonemu zmysłowi estetyczno-artystycznemu, Pani Beata Walczak wywiązała się ze swoich zobowiązań w sposób bardzo zadowalający. Pani Beata Walczak przez cały czas trwania umowy była dyspozycyjna i skłonna do prac kreacyjnych, od analizowania, przez koncepcję rozwiązań, po gotowe do wdrożenia wytyczne.

– dr hab. Aleksandra Dziurosz, prof. UMFC Zastępca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca

Współpracuję z Beatą Walczak od ponad roku. Zaprojektowała ona i nieustannie aktualizuje naszą stronę www.targisztukidostepnej.pl. Ponadto stworzyła liczne materiały promocyjne niezbędne do prowadzenia naszej działalności. Beata Walczak jest osobą kompetentną, pracuje sumiennie i z odpowiednim zaangażowaniem. Dotrzymuje terminów, można na niej zawsze polegać. Oprócz talentu do projektowania graficznego i znajomości zasad tworzenia stron w internecie, ma też duże zdolności komunikacyjne. Dlatego praca z nią jest płynna, efektywna, pozbawiona jakichkolwiek zgrzytów. Z przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam Beatę Walczak do współpracy.

– Ewa Mierzejewska, Targi Sztuki Dostępnej

Z Beatą Walczak ze Studia projektowego freeline Studio współpracowaliśmy przez kilka lat. Beata zawsze dobrze rozumiała nasze potrzeby, co nie jest takie częste ze względu na specyfikę działania organizacji pozarządowej. Beata Walczak ma wrażliwość artystki i równocześnie warsztat grafika. Dobrze rozumie potrzeby swoich klientów i umie je przekuć w odpowiadające im projekty. Stworzyła dla nas kilka projektów, w których potrafiła oddać naszą działalność na rzecz dzieci. Jest rzetelnym partnerem i możemy ją zarekomendować jako osobę kreatywną i wrażliwą.

– Joanna luberadzka-gruca, prezes Zarządu, Fundacja polki mogą wszystko

Zadzwoń do mnie

+48 502 339 562

Obserwuj mnie

 

© freeline Studio / 2022 /All Rights Reserved

© Zdjęcia Agnieszka Nowacka-Witczak fotografia