freeline studio Beata Walczak

O MNIE
KILKA SŁÓW

„Wiesz, za każdym razem, gdy stawiano mi wyzwanie, które wywoływało uczucie strachu lub zwątpienia, prawie zawsze mówiłem „tak ”. ~ Saul Bass

 

Nazywam się Beata Walczak. Jestem niezależną projektantką graficzną i malarką, właścicielką freeline Studio – studia projektowego w Warszawie, specjalizującego się w projektowaniu do druku i sieci.
Przez 20 lat zdobywałam doświadczenie jako grafik i dyrektor artystyczny we wszystkich istotnych obszarach projektowania, aby dziś tworzyć projekty, które ludzie kochają i które angażują ich potencjalnych klientów.

Świetnie orientuję się w obowiązujących trendach, ale zawsze mam do zaproponowania coś własnego. Jestem otwarta na dyskusję. Moim celem jest zrozumienie klienta i stworzenie pracy, która przyniesie oczekiwane wyniki jemu  bądź jego firmie. Kiedy projektuję, robię to z ogromnym zaangażowaniem.

Tworzę i przygotowuję do druku identyfikacje wizualne firm i osób – logo, wizytówki, katalogi również plakaty i inne materiały graficzne, których wspólną cechą jest zamiłowanie do sztuki projektowania. Tworzę też krótkie filmy/animacje. Zajmuje mnie także malarstwo i ilustracja do książek, magazynów i na własny użytek.

Wszystkie swoje pomysły realizuję z pasją. Staram się, aby każdy mój projekt był lepszy od poprzedniego. Z zaangażowaniem dążę do uzyskania idealnego efektu. Wiem, że w dzisiejszym świecie mamy tylko jedno pierwsze wrażenie, nie ma czasu na nijakość.

Lubię ludzi i jestem na nich bardzo uważna.

 

MOJE MALARSTWO

Jestem aktywną artystką również w dziedzinie malarstwa. Malowanie to bardzo ważna część mojego życia. Wszystkie moje malarskie prace można obejrzeć na stronie www.beatawalczak.pl

Zadzwoń do mnie

+48 502 339 562

Obserwuj mnie

 

© freeline Studio / 2022 /All Rights Reserved

© Zdjęcia Agnieszka Nowacka-Witczak fotografia